KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275022
nr 1527 5022
Oidentifierad konstnär. Trädgård. Signerad. Olja på duk, 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 35x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:24:36
350 kr